Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Поспілкувався з людиною, яка через складні обставини побувала в Криму і зіткнулась з об’єктивною реальністю. Людина, до речі, непроста, з можливостями і свідомо аполітична. Тому його враження й цінні.

Загальна атмосфера – о***нінно. Півострів уже став військовою базою. Наприклад, на тій території, де за часів України було два десятки СБУшників, тепер – тисяча ФСБшників. І все з натяком, що вони – куратори, з ними треба рахуватися.

Військова техніка, авіація, кораблі – не екзотика, а реальність.

Мого товариша спантеличило, що незрозуміло виросли ціни на ліки і місцеві продукти. Так, пляшка кримського сухого коштує стільки ж, скільки в Києві пляшка пристойного французького вина. А ліки – просто за хмарами: він змушений був купити щось простеньке від нежиті за еквівалент 400 гривень.

А ціни на житло впали уп’ятеро. І це при тому, що до Криму прибув мінімум мільйон переселенців з депресивних регіонів РФ. Вони – жебраки, їм в Криму подобається, але квартир вони не купують.

Натомість чиновники – богоподібні. Їхній статус після анексії різко виріс, стали небожителями. У всіх установах величезні черги на прийом.

Відчуття, що жодної перспективи у регіону вже немає. І він все більше перетворюватиметься на «непотоплюваний авіаносець», що назавжди іржавіє на приколі.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ