Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Дивіться, як почали складатися пазли.

  1. Надія Савченко, звільнена з російського полону, заговорила про депутатські перспективи бойовиків Донбасу, зокрема, Плотницького і Захарченка.
  2. Захарченко наказав не допускати на контрольовані бойовиками території низку діячів, які користуються авторитетом у населення, але які зараз проживають за межами окупованих територій.
  3. У мінських переговорах беруть участь Сурков і Євлісєєв – довірені особи відповідно, Путіна і Порошенка, мають з ними прямий зв’язок.
  4. Порошенко і Турчинов заговорили про можливість повномасштабного вторгнення Росії в Україну, причому, Президент говорить про те, чого раніше ніяк не допускав – про створення народного ополчення.
  5. В Україні підвищуються тарифи, причому, до абсурдного, непідйомного для населення розміру.
  6. На Заході знову активно зазвучала теза, що «мінський процес» –єдиний варіант припинення війни.

У сукупності картина однозначна. А саме: наша влада своєю бездарністю і злодійкуватістю підвела економіку до краху. Без західної підтримки крах неминучий.

Захід ставить підтримку в залежність від імплементації «мінської змови», зокрема, виборів на окупованих територіях.

Влада ухвалила рішення про продавлювання через ВР закону про вибори в ОРДЛО.

Аргументацією для населення буде теза: «Якщо не вибори, то повномасштабне вторгнення РФ, бомбардування, наступ бойовиків та інші жахи». І ця страшилка вже запущена.

Росія діє в тому ж сценарії й стане всіляко підігравати «партнеру Порошенка».

Голосування в Раді планується на кінець літа. Якщо владі це вдасться, включаючи придушення протестів, то почнеться перехід від олігархічного консенсусу до фарисейсько-мародерської автократії.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ