Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Щойно розмовляв з грамотною людиною, яка контактує в Штатах і Європі з тими, хто професійно займається там українською проблематикою, перш за все, військово-політичною.

По пунктах:

  1. На Заході все прекрасно бачать і розуміють. Рішення про реальне, зокрема, і військове стримування недоіміперіі ухвлені та реалізуються. Але без зайвого шуму.
  2. Ніхто від України не відвертається і нас назад в «совок» не пустять. Не тому що ми такі цінні, а тому що занадто багато вже вкладено, щоби взяти та й махнути рукою.
  3. У сенсі «мінського договорняка» від України вимагається саме демонстрація доброї волі, а не скрупульозне виконання на шкоду собі. На Заході розуміють невигідність цих угод для України і те, що недоімперія все одно нічого зі свого боку виконувати не стане.
  4. У будь-якому випадку, повинна бути чітко продемонстрована воля громадян України щодо неприйняття «Мінська» і, відповідно, воля керівництва України щодо виконання волі своїх громадян. Тобто, протистояти «мінському договорняку» все одно доведеться.

У цілому, мене майже переконали, що все не так погано, як здається. І це були аргументи інсайдера, а не рожевий серпанок від Паламаря.

Але трансформувати країну і систему влади за нас ніхто не збирається!

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ