Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

З різних боків почала надходити інформація, що підтверджує одна одну. Тобто, достовірність дуже висока.

Порошенко таки зробить спробу імплементації «мінської змови». Адже в іншому випадку почнуть з’являтися матеріали, які підтверджують, що він торгував національними інтересами України, ще не перебуваючи на посаді Президента і домовляючись про взаємодію з представниками агресора. Це стосується, зокрема, знищення добровольчого руху в Україні та забезпечення «економічного» проходу до Криму для Росії.

Мова не лише про письмові документи, але, знаючи методи роботи російських спецслужб, й аудіозаписи. Зрозуміло, можна буде оголосити їх підробкою ворогів, але в Україні мало хто на це купиться. Тому на депутатів Верховної Ради серйозно тиснутимуть.

Зі свого боку, готуються і патріоти – ветерани війни на Донбасі, учасники Євромайдану. Найімовірніше, до них долучаться й окремі добровольчі підрозділи. А це вже серйозно.

З боку влади протистоятиме Нацгвардія, яку посилено навчають розганяти протестантів. Ось тільки «коктейлями Молотова» і мисливською зброєю не обійдеться.

Але найголовніше, що на осінь готуються і спецслужби агресора. Вони будуть всіляко дестабілізувати ситуацію, провокуючи хаос і безладдя. Здатність СБУ ефективно протистояти цій диверсійній діяльності викликає сумніви.

Президент Порошенко спробує утримати владу будь-якою ціною, тим самим фактично діючи проти України. Позиція Верховної Ради і Кабінету Міністрів сформується ситуативно.

Питання в тому, чи встигне до цього часу з’явитися і зміцнитися патріотична громадська сила, до якої входять як відомі, так і нові політики, а також ветерани АТО, яка зможе взяти ситуацію під контроль, не допустити кривавого протистояння, економічного хаосу і краху державності України. Чого і домагається Кремль.

Якщо така політична сила з’явиться, вона запустить перезаснування країни і стане перехідним урядом. Але її формування має розпочатися негайно.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ