Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Пам’ятаєте, як верещала пропаганда недоімперіі щодо того, що її уболівальників нібито спровокували англійці, які обзивали Путіна і Шарапову (Марія теж символ РФ?!), а також підтиралися російською гідністю, чи то пак, прапором. І все це з посиланнями на заздалегідь, за кілька років підготовлені фейкові сайти в Неті.

А солідні видання, «Гардіан», наприклад, повідомляють, що англійський уболівальник Andrew Bache, який зараз знаходиться в комі (є інфа, що вже помер), був жорстоко побитий росіянами ще ДО матчу. До рахунку 1:1 і можливих образ з трибун!

Причому, побитий чи то залізною арматурою, чи то навіть молотком.

Давно не був у Марселі, але сумніваюся, що там, як у російській глибинці, на кожному кутку звалище, руїни або довгобуд, де без проблем можна відшукати і арматуру, і молоток, і все, що завгодно, що годиться для нападу. Тобто, це був умисел. Планування злочину з підготовкою зброї. А в керівництві цієї банди «уболівальників» – персона, що світиться на фото поруч з Путіним.

З точки зору англійського правосуддя, це заздалегідь підготовлений замах на вбивство, при цьому ВВП повинен, як мінімум, дати свідчення англійському суду про те, що йому відомо з приводу цієї «многоходовочкі».

А там ще й «справа Литвиненка» з прямими звинуваченнями Путіна. Кажуть, що ВВП скоро стане нев’їзний в низку розвинених країн. Так навпаки: скоро його почнуть розшукувати, щоби ввезти і поставити перед судом. Разом з іншими вбивцями.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ