Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Було і триває. Олігархічна влада завжди прагне пустити димову завісу, приховати свої справжні справи й наміри за якимось помітним, але, по суті, несуттєвим процесом. Саме тому стільки вкидань щодо політичної кар’єри Надії Савченко. Так будьте ж реалістами: одинаки, нехай і найгероїчніші, не зможуть поміняти правила суспільного життя!

Тому що нам необхідно створити працездатну систему, яка стимулює прояв найкращих рис українців і в автоматичному, неупередженому режимі припиняє прояв негативних. Тільки так можна виробити існуючу у тих же європейців звичку жити за законами і правилами. Саме звичку! Інакше все знову зайде на звичне коло, коли влада розглядається українцями саме як засіб поліпшення свого матеріального становища, а не у вигляді безкорисливого суспільного служіння.

Ну, і до чого тут рішучі та самовіддані воїни? І до чого тут видатні музиканти, які щиро люблять Україну, але не мають ані алгоритму, ані інструменту описаної трансформації?

Загрозу для влади Порошенка та його оточення представляють саме системні проекти, забезпечені ідеями і ресурсами, і ось з ними він розправляється з усією жорстокістю.

Танці навколо Савченко, Вакарчука й антигейских загроз ОУН-ПС маскують надзвичайно небезпечний для України процес: ескалація бойових дій на Донбасі, керована Кремлем, в точності збігається з тезами Президента Порошенка про те, що альтернативи «мінській змові» не існує.

Тобто Порошенко і Путін грають у чотири руки, точно синхронізуючи свої дії та заяви. І ця партнерська гра точно не на користь суверенній Україні. Ось на протистоянні цій небезпеці й має зосередитися громадянське суспільство.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ