Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Оскільки про Надію Савченко висловилися практично всі, то і мені відмовчуватися якось ніяково. Точно знаю: щоби не розчаровуватися, не варто зачаровуватися. В даному випадку – перебільшувати всесвітньо-історичне значення і пов’язані з ним очікування.

Вбачаю наступні плюси від повернення Надії:
1. Ще один український патріот визволений з катівень недоімперіі.
2. Тепер Порошенко буде складніше проводити «мінську капітуляцію» через Раду.
3. Частина мешканців недоімперіі повернення Савченко розглядає як поразку. А чим більше поразок у ворога, тим нам краще.

Що стосується громадської діяльності Надії Савченко, то тут на нас чекають, скажімо так, сюрпризи. Вона людина рішуча і безкомпромісна, схильна до імпульсивних дій, а не роздумів. Тобто народжена бути воїном, а не політиком. Тож, Порошенко навряд чи варто побоюватися Надії – вони існують в різних системах координат.

Трохи більше складнощів виникне у Тимошенко, але вона впорається. Найімовірніше, намагатиметься відправити Надію на тривале лікування за кордон. Або в Європарламент.
І якщо вже зовсім відверто, то не варто порівнювати Надію Савченко з Володимиром Парасюком. Вона значно більше схожа на Сашка Білого. Не дай Бог, звичайно.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ