Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

У мене безліч претензій до Петра Порошенка як до публічної персони. Але з цим я готовий змиритися. Куди складніше з тим, що він не влаштовує активну частину українців як форма правління.

Взяти ту ж свіжу судову реформу. Вона відповідає запиту суспільства на справедливий суд, який залежить від громадян? Ні, вона, навпаки, на два роки підсилює залежність суддів від Президента.

Чи просив Порошенко перед виборами посилення президентських повноважень? Ні, не просив. Навпаки, обіцяв, що одразу і остаточно розв’яже низку проблем – від швидкого завершення АТО до падіння курсу долара.

Так яку ж безсоромність треба мати, щоби, не виконавши жодної зі своїх ключових передвиборних обіцянок, тягнути і тягнути на себе ковдру владних повноважень?!

І тим більше сумно, тому що судова реформа розглядається АП як прелюдія до протягування через парламент «мінської змови».

А чому Порошенко це робить? Тому що знає: якщо він не продемонструє, що ВР у нього під контролем, то стане зовсім не потрібен зовнішнім партнерам. І тоді його офшорні рахунки будуть не тільки засвічувати в ЗМІ, а просто заарештовувати.

Тобто, в основоположних питаннях, таких як війна і мир, наш Президент керується жадібністю і страхом втратити багатство. І він лише очолює список таких же по суті олігархів-мародерів, які грабують Україну, що спливає кров’ю в нерівній сутичці з агресором. При цьому, за оцінками американських фахівців, зараз з України виводиться грошей вдвічі більше, ніж за часів Януковича.

З країни, яка воює. Під патронатом Порошенка. Удвічі.

І жодною прес-конференцією це не перекрити.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ