Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

ВОСТАННЄ ПРО ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА МВС

Натрапив на репліки від цілком адекватних людей, що, мовляв, дайте дівчинці час, подивимося, як вона впорається зі своїми службовими обов’язками і так далі.

Воно, звичайно, так. Та ось лише немає у неї службових обов’язків. Немає в структурі МВС такої посади. І посадової інструкції під неї немає. І підрозділів, якими треба керувати, також немає.

Все це треба спеціально під панянку організовувати. Хоча раніше саме з цією – міжнародною – сферою непогано справлялися Ека Зґуладзе і Хатія Деканоїдзе. До них є претензії? Якщо є – озвучте для суспільства.

А ось що є, так це сформований в МВС порядок служби. І, згідно з ним, кожен заступник міністра періодично виконує функції чергового в міністерстві: йому доповідають інформацію про всі помітні події та інциденти в країні, черговий зам ухвалює оперативні рішення, потім доповідає про все в рапорті міністру.

Заступник міністра автоматично є членом колегії МВС – вузької і розширеної, бере участь у всіх нарадах, отримує доступ до найрізноманітнішої інформації, оперативної, зокрема.

Ви собі можете уявити цей цирк – гламурну панночку, яка чергує в країні? Зрозуміло, ніхто їй нічого не доповідатиме. І не слухатиме її вказівок також. Але тоді навіщо їй статус саме замміністра? Є ж, врешті-решт, й інші посади в міністерстві.

Але це все на користь країні. Без жартів. Чим більше гламурних киць з’явиться в керівництві МВС, тим менш охоче пересічні міліціонери виконуватимуть накази з розгону народних мітингів протесту проти влади.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ