Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Ті, кому всього замало і все занадто повільно, вже заговорили, що Єфремова «здали». Що це змова з владою і сприймати це серйозно не треба.

Особисто мені так як і, гадаю, більшості співгромадян плювати на всякі домовленості тих, хто падає на повітряній кулі. Нас справа справедливості цікавить більше, ніж плітки і лаштунки правлячої верхівки.

По справедливості кожен, хто справою і словом сприяв розв’язанню кривавої війни на Донбасі, повинен відповідати за суворими законами воєнного часу. Єфремов, Королівська, Кілінгаров, Жилін – хто завгодно. Хоч за змовою, хоч без. Але відповідати.

Однак О.Єфремов в цьому списку займає особливе положення. Він точно зобов’язаний бути в перших рядах відповідачів. Він завжди був пристосуванцем. Він завжди обслуговував, як він вважав, сильних світу. Спочатку луганського губернатора Тихонова. Потім Льовочкіна. Завжди не забуваючи набивати свої кишені накраденим.

А в 2014 році Єфремов вирішив вчергове поміняти господаря – на Путіна. Є безліч свідчень, що він сприяв бойовикам – грошима, адміністративними можливостями, політичним прикриттям. Сам Єфремов говорив про це мало не у відкриту, знущаючись з Революції гідності!

Ця людина переконана, що все можна купити. Так він отримав своє перше звільнення. Він прекрасно усвідомлює, що винен – і за законами юридичними, і моральними. Саме тому мав намір втекти – такі ніколи не готові відповідати за скоєне.

Генпрокурор Луценко, заарештувавши Єфремова, прагне до дешевої популярності? Так на здоров’я! Заарештував – йому зарахується. Заарештував би Шокін – зарахували б йому.

Але от якщо арешт Єфремова виявиться черговою виставою, і незабаром страшенний сепаратист знову опиниться на волі, тоді суспільне розчарування звернеться саме на Генерального прокурора, який обманув надії хоч на локальну, але справедливість.

Такі часи настали – жорсткі і однозначні. І до своїх, і до чужих.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ