Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Ще коли Надія була в катівнях, і все було можливо, я говорив, що вона повернеться. Й її розігруватимуть по-крупному. Всі, хто зможе. А найбільш близькою їй за духом людиною виявиться Ярош. Хоча це не означає, що вони політично будуть разом. Поки відповідають одне одному. Тому продовжу.

Савченко
Надія Савченко

У мене досі є не скільки політологічне, скільки психологічне відчуття, що Надія Савченко виявиться дуже незручною фігурою для розігрування. І вона ще спантеличить гравців свободою волі електрона. Причому, зроблено це буде в нехитрій, але незаперечній публічній формі, типу – «а українці не згодні з тим, що ви робите». І все! Це та сама наївна позиція дилетанта, з якою нічого не можна вдіяти.

Ще більше зміцнює мене в цьому передчутті й те, що Президент Порошенко почав з нею зустрічатися. Причому, за її реакцією, він дозволяє собі «повчальні інтонації».

Повчальний Порошенко – це найменш вдала з його іпостасей. Так і хочеться чимось кинути. Як мінімум, сказати пару ласкавих. Під час його приручення норовливої так і може статися.

Тож, натякаю любителям квапливо розставляти все по поличках і розкладати по шухлядках: місія Надії Савченко ще не завершена і навіть не викристалізувалася. Але протягом місяця-двох все всім стане остаточно ясно.

Хоча остаточно – негарне слово.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ