Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Під час аналізу подій, пов’язаних з вирішальним значенням особистісного фактора, спираються на так звані психотипи головних дійових осіб.

Вся гібридна війна недоімперіі проти України зав’язана на манії та фобії особисто ВВП, тож, психотиповий метод повинен бути одним з основних.

Я, крім іншого, письменник, сценарист і режисер, мені цей метод дуже близький. І для мене трагічні події, що сталися, легко вибудовуються в несуперечливий як за подіями, так і психологічно сюжет. А САМЕ.

Путін продовжує жити в щасливому для нього часі холодної війни. Тому всі події в світі він розглядає тільки в парадигмі спецоперацій. Революція годності – спецоперація США. Захоплення Криму – абсолютно виправдана спецоперація РФ.

Всі радники Путіна переконували його «підвісити» ситуацію з Кримом, на кшталт Придністров’я. Але ВВП – містик, одержимий ідеєю історичної місії зі створення «русского міра», що її підказало кремлівське православ’я. Саме тому він мотається на Афон частіше, ніж у Пітер.

І ось вночі, отримавши благословення і від свого духівника, і від Патріарха, Путін ухвалив одноосібне рішення про приєднання – анексію криму. Всупереч всім порадам. І отримав містичне «підтвердження» правильності своїх дій – небачену радість росіян і острах американців з європейцями.

Після цього Путін отримує дозвіл Держдуми на застосування армії проти України – а чого, справа-то свята.

Але потрібен переконливий привід. І ось народжується план чергової канібальської спецоперації – збити і повісити на Україну російський пасажирський літак.

Для того, щоби протистояти українській авіації, у російської армії є кілька простіших зенітних комплексів. Але щоб збити пасажирський «Боїнґ», що летить на висоті 10 кілометрів, потрібен саме «Бук», причому, вистачить однієї установки.

Далі починається справжня містика. Бездарність, безглуздість, недбалість виконавців призводять до того, що ретельно спланована операція, що мала розв’язати РФ руки для прямої агресії проти України, перетворюється на свою протилежність.

Для Путіна це не просто удар. Це саме знак згори, що шлях хибний.

Тобто, силове приєднання України Вищі Сили не схвалюють. Звучить як марення, але ж більшість президентів переконані, що розмовляють безпосередньо з Богом.

І Путін від чисто військового переходить до економічного знищення України з метою побудови на її руїнах «русского міра». Звідси вся ця переговорна муть, продавлювання «особливого статусу», вербування європейців та інші чекістські викрутаси.

До речі, в рамках містики спецоперацій Путін здатний підірвати десь в світі ядерний боєприпас, це його психотипу не суперечить.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ