Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Демократ Яценюк, блін.

Ша, вже ніхто нікуди не йде!

Прем’єр-міністр шантажнув своїх партнерів тим, що вистрибне з коаліційного літака. І негайно став у очах БПП не бездарним главою уряду зі злодійкуватим оточенням, а цілком ефективним топ-менеджером із незаплямованою репутацією. Якого, зрозуміло, треба залишати на посадй й усе таке.

І знову між Народним фронтом і БПП починається черговий етап «любові до електорального гроба». Оскільки чергові вибори з усією неминучістю політично поховають Арсенія Петровича. Що особливо пригнічує.

Але ж прем’єр-міністр України не повинен бути пустодзвоном. Бо хто тоді в світі ставитиметься до нас серйозно? І от наш глава уряду робить публічну заяву — про те, що зміни до Конституції України можна вносити лише через всенародний референдум. І це абсолютно правильно, в рамках демократії!

Проте щойно Яценюк повирішував біду з власною відставкою, він одразу почав сповзати зі своєї гучної заяви. Тепер його спікери понуро мимрять — що, мовляв, прем’єра неправильно зрозуміли. Що він мав на увазі ухвалення зовсім нової Конституції, а не зміни до чинної. І ніякого шантажу не було.

Загалом, літак Арсенія Петровича — не тільки без шасі, а й без сорому та совісті. І, схоже, доведеться вводити в ужиток нове поняття — «камікадзе-повія дуля в лоб».

А президент Петро Порошенко святкує перемогу: в черговий раз нагнув прем’єра, який свого часу претендував занадто багато на що. А тепер уже його фракція починає займатися тихими перебіжками в президентський бік.

Але які ж страшенні кандидатури у БПП пророкують в оновлений уряд!

Льоша Гончаренко — пристосуванець і зрадник, унікальний у своїй безпринципності та прагненні залізти нагору.

Павло Рябікін — із когорти тих, кого США називають корупційним оточенням президента й прем’єра.

Справжні моральні патріотичні реформатори. Чисті, аки облаки небесні.

Хтось ще сумнівається в необхідності широкого громадського Руху за Нові Правила Життя, який дасть змогу змести всю шушваль не лише із влади, а й узагалі з українського горизонту?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ