Олександр Кочетков, політолог

Кінокритик Дональд Трамп

Штати – дійсно велика країна. Навіть занадто, як на мене. Навіть у скаженій Росії Жириновський не може стати Президентом. А його американський аналог – будь ласка.

Не пригадаю, щоб якийсь із президентів США насмілювався прямо конфліктувати з Голлівудом. Тому що Голлівуд – він небезпечніший за Пентаґон: бюджети – одного рівня, на суспільство впливає сильніше, а корпоративні зв’язки – міцніші на порядок.

А Трамп – ризикнув. І послідовно наїхав на ікони Голлівуду – Роберта Де-Ніро, Арнольда Шварцнеггера, Меріл Стріп. От цікаво, що він собі там думає, цей самозакоханий дилетант і войовничий хам?

З Росією він зібрався дружити, а з Голлівудом – боротися?! Своїм спецслужбам Трамп не довіряє, а Джуліану Ассанжу з його «Вікілікс» – респект і уважуха? Ні, це «ж-ж-ж» явно неспроста.

Коли Трамп з тією ж прищавою безпосередністю образиться на Путіна, а приводів ВВП надасть йому в надлишку, то може дійти і до реально дієвих санкцій – арешту рахунків російської правлячої верхівки. І тоді запуститься знову ж таки голлівудський сценарій – «залишитися повинен лише один».

Можливо, за вищим задумом, для упокорення недоімперіі й потрібен ось такий Президент США – малограмотний, з манією величі та повністю без гальм.

Але в будь-якому разі Голлівуд про Трампа фільм зніме – вже напросився. Якщо внаслідок діяльності Трампа на планеті залишаться кіноглядачі.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ