Олександр Кочетков, політологПочалося булькання з приводу того, що начебто Надія Савченко готова спілкуватися з ватажками «ДНР-ЛНР» як з нардепами. Тобто вона нібито не проти виборів на окупованих територіях. Тобто нібито за імплементацію «мінської змови». Давайте не кудкудакати, як в курнику. А вибудовувати несуперечливий причинно-наслідковий зв’язок.

Надію випустили з катівень недоімперіі після настійних прохань європейських лідерів, в основному, Меркель. Вона неодноразово підкреслювала, що в разі реалізації «Мінська» санкції з РФ знімуть.

Путін, якому зняття санкцій життєво необхідно, пішов на амністію Савченко. Причому, знаючи, що цей його крок не викличе схвалення у російського населення, яке щойно переконували в тому, що Надія – моторошна вбивця і сидітиме до кінця віку.

Це означає, що Путін побачив в амністії Савченко важливий практичний сенс. І підказати цей сенс міг саме єзуїтський розум Медведчука, а саме: аргументи всіх патріотів проти «Мінська» можна переважити позицією одного непохитного Героя України. Яку в симпатіях до РФ і подвійний грі не запідозрити.

Зрозуміло, Президент Порошенко, який регулярно говорить з Медведчуком «за життя», таку схему продавлювання «Мінська» охоче підтримує. Зауважте: тему щодо «Савченко готова спілкуватися з ватажками ЛНР-ДНР» роздмухують якраз м’які «порохоботи».

Коротше, я переконаний, що Надію Савченко випустили з РФ під умову з боку США та Європи (так їй напевно пояснили!), що вона публічно підтримуватиме «мінську змову». Як мінімум, не тавруватиме її зрадою України.

І вона – оскільки чесна людина – намагається виконувати. А Порошенко намагатиметься використовувати по максимуму на свою користь – тут можливостей відкривається маса.

Але всі хитромудрі учасники, які вибудовують підлі «многоходовочкі», забули про головне: з урахуванням сакральності доля України вирішується Вищими Силами.

Зверніть увагу: Надія говорить, не замислюючись. Як діти, чиїми вустами глаголить істина.

Робити вчинки вона буде так само – з натхненням, за велінням своєї душі.

Я зараз не про містику. Я про те, що прийде час, коли абсолютно несподівано для багатьох Надія Савченко голосно заявить свою позицію і щодо «мінської змови», і щодо Іловайська, і Дебальцевого, і щодо корупції в армії, і щодо питань війни і миру.

І це буде зовсім не те, що їй зараз підказують-вселяють всякі розумники з різних боків. Надія Савченко ще якийсь час матиме свій незатьмарений інформаційний канал, який відкривається обраним. Яких ми не хочемо чути і не встигаємо зрозуміти.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ