Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Кожному культурному, тобто такому, який дивиться телевізор, росіянину, відомо, що у Великій Вітчизняній війні Україна воювала разом з бошамі і піндосами проти російської мови і російськомовних росіян. Це була велика і важка битва, але Севастополь ворогові не здавався, і піндоси, які мріють про базу НАТО в Криму, скинули на нього дві атомні бомби.

Через це не стало світла і стало погано з водою і туристами. Але діди і козаки все одно перемогли і побудували міст, хоча гітлерівському поплічнику Наполеону і вдалося спалити Москву.

А потім великий Сталін, спадкоємець великих російських імператорів, відволікся на побудову демократії та космодрому «Східний», і віддав владу зрадникам-українцям – Хрущову, Брежнєву і Горбачову. Вони пропили Крим, і від цього сталася найбільша трагедія людства – Союз розпався. Але великий Сталін, спадкоємець великих російських імператорів, передав трон своєму спадкоємцеві великому Путіну, який на чолі дідів переміг либерастів з білими стрічками у Великій Вітчизняній війні на Болотній площі.

Тому щороку велика Росія разом з країнами-переможцями – Сирією, Зімбабве і Чечнею – запоєм відзначає велику перемогу Сталіна і Путіна, які можуть повторити.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ