Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Те, що наша збірна в Ріо виступає вкрай невдало, вже помітили навіть люди, які до спорту байдужі. Раніше багаж з медалей у нас був досить важким, а зараз золота поки немає. Хоча, зрозуміло, що ще не вечір.

Але пригнічує той фатк, що саме спортсмени, на яких ми розраховували як на медалістів, виступають гірше за свої можливості, а новачки нічим особливо не дивують. Стосується це і фехтувальників, і стрільців, і боксерів, і гімнастів – у цілому, всіх.

Дехто починає розмірковувати, що українські спортсмени якось не перейнялися, ставляться  безвідповідально і даремно проїдають народні гроші. Інші в усьому звинувачують Мінмолодьспорту ніби чиновники своїм розпорядженням здатні забезпечити медальний урожай – ми, слава Богу, не в Росії.

Що стосується профільного міністерства, то до нього якщо і є питання, то, в основному, з приводу виховної роботи – кому давати інтерв’ю і з ким фотографуватися, тим паче, що міністр Жданов якраз в близькополітичній тематиці розбирається професійно.

А ось що стосується результатів… А що ви хочете від громадян країни, в якій третій рік йде війна, яку підло називають АТО, де економіка увійшла в плоский штопор, а влада втратила будь-яку довіру, тому що здатна лише красти, але не витягувати країну з кризи, що загрожує її державності?

Причому для переможного настрою довіра до влади – найголовніша. Якщо хтось думав, що все це пригнічує тільки обивателів, а спортсменів, які тренуються цілодобово, не стосується – то якраз навпаки: вони, як дуже тонкий складний механізм, що працює на межі, найбільш уразливі в контексті психологічної стабільності.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ