Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Днями мені юристи пояснили, досі заспокоїтися не можу.

Відомо, що наша боягузлива та кон’юнктурна влада досі не ввела військовий стан у двох областях Донбасу —  за Конституцією це зовсім не оголошення війни РФ, а інший правовий статус. Влада не хоче оголосити частину території цих областей тимчасово окупованою. Вона боїться визнати Росію агресором.

І в результаті це призводить до абсурдних, принизливих, неприпустимих для України наслідків.

Зокрема, російська прокуратура на блакитному оці починає порушувати кримінальні справи проти воїнів української армії і добробатів «за вбивство російських громадян»! Розумієте, за вбивства бурятських танкістів, «відпускників» і всіляких оплаченців!

І юридично це цілком виправдано. Адже ні агресора, ні воєнного стану, ні окупації немає. А отже, мирні громадяни РФ, які прибули з туристичною метою в Україну на танках і бронетранспортерах, стали жертвами невмотивованого насильства з боку українських громадян. І російське «правосуддя» має намір цих українських громадян знайти та покарати.

Доки з нашого боку існує подібна безмозка страусина позиція — судилища, подібні до розправи над Надією Савченко, триватимуть.

Буряти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ