Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Сиджу я такий, нікого не чіпаю, по телевізору виступаю, коменти коментую в ФБ. І тут мені в «личку» приходить послання: «А куди ж Ви буде валити, коли влада зміниться?».

Ну, я одразу розгубився, почав тупити – ще б пак, влада зміниться! І спробував пояснити, що після зміни влади, до чого я прагну, займуся побудовою справедливої демократичної успішної України. Тож, «валити» у мене немає жодної необхідності. А, навпаки, наявна необхідність активної участі в процесах очищення і творення країни.

А через час я «наздогнав»! Тобто, зрозумів, що мав на увазі автор послання щодо мого «валити». Він натякав, що повернеться влада колишня, донецька. Ось це реально сумно.

По-перше, «повернутися» ця влада може тільки на російських багнетах. А значить, серед нас бродять зомбі, які вірять і надіються, що Путін введе. Хоча навіть в недоімперіі віра в великого і жахливого ВВП сохне, зокрема, і за офіційними даними. Особливо, на Далекому Сході, де починають орієнтуватися на Китай, який нині годує-напуває-обнадіює.

По-друге, ці зомбі, що уповають на повернення януковичів, навіть не розуміють, що їхня влада не змінювалася! У них все як і раніше!

В Ахметова нормальний оборот з окупованими територіями. Льовочкін-Фірташ не втратили «Інтер» або інший значущий актив. У СІЗО колаборантів-сепаратистів –на порядок менше, ніж учасників добробатоів, що встали на захист Батьківщини. У владі – як і раніше крадуть з бюджету, продають кримінальні справи, виводять гроші в офшори і прикривають один одного круговою порукою.

Тож, коли влада зміниться – це буде наша, українська влада.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ