Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Хоча Президент Порошенко фатально слідує ростовською дорогою Януковича, інтелектуальний рівень місцями інший. У всякому разі, нинішні намагаються шукати креатив.

Саме таким креативом є розгляд Конституційним Судом «мовного закону» Колесніченка-Ківалова, що розпочався сьогодні.

Питання перебуває повністю в політичній площині. Тому що про неконституційність цього закону говорило ще експертне управління Верховної Ради. І профільний комітет його не підтримав. І ще купа всяких претензій існує.

Цей закон фактично не виконувався навіть за часів Януковича, хоча російську мову в Україні, як відомо, переслідують лише в запалених мізках російських пропагандистів.

Подання про неконституційність закону лежить в Суді більше двох років. Але розгляд Судом, повністю, до речі, підконтрольним Президенту, розпочався лише зараз.

А все тому, що мовне питання традиційно бентежить наше суспільство. І в АП сподіваються, що цей процес якимось чином відволікатиме людей від участі в протестних акціях. У всякому разі «Свобода» вже протестує під Конституційним Судом.

Я ось думаю, а чи існує така провокаційна і небезпечна для країни тема, яку не наважиться порушити наша влада в надії втриматися в теплих кріслах?

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ