Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Сьогодні недоімперія надувається, як жаба з соломинкою. Великий ВВП один «хитрий план» перекриває ще більш «хитромудрим». І на будь-яке побажання вгамуватися і зосередитися нарешті на своїх сортирах – чи то топити там друга, чи то самому топитися – одразу трапляється істерика щодо «ядерного попелу» і знищення всіх і кожного.

Так, ядерна зброя – єдиний реальний аргумент недоімперії, до якого цивілізований світ прислухається всерйоз. Вуглеводні такими бути різко перестають. А бізнес в придушеній санкціями Росії хочуть робити тільки авантюристи або ті, хто давно вліз в це лайно.

Так ось, про цю саму ядерну зброю. Воно все радянських часів. Розвивається і модернізується ще неспішніше, ніж продукція АвтоВАЗу.

За різних оцінками, в даний час території США здатні досягти не більше 10% російських боєголовок. Решта – знищується ПРО. Але і 10% вважаються в цивілізованому світі хоча і не фатальними, але неприпустимими втратами.

І всякі західні розумники зараз посилено розробляють нові методи перехоплення російських ракет, які, в основному, базуються на підводних човнах. У це вкладають шалені гроші та мізки. І такі методи в найближчі п’ять років будуть безсумнівно створені та випробувані.

Щойно ймовірність ураження США впаде нижче 1%, всі ці всесвітні понти секти Путіна різко припиняться. Здуються, як попит на «унікальний смартфон Йотафон». У недоімперії запаморочення від успіхів зміниться вимушеним протверезінням. Втім, до похмілля росіянам не звикати.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ