Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Мудрі стверджують: коли Господь хоче когось покарати, він позбавляє його розуму. З’явилася нова інфа від «Громадського» щодо передачі активів Порошенка у «сліпий траст».

Зрозуміло, що таки зайнятися передачею власності Президента змусило аж ніяк не невдоволення українських виборців, яких кандидат в Президенти Порошенко тривіально обдурив. Ні, виконувати обіцянки його змусили наші західні партнери.

Він, звичайно ж, за своїм звичаєм тягнув до останнього, сподіваючись, що якось розсмокчеться. А потім почав діяти поспіхом, ужалений в одне місце. І ось маємо результат.

Я спеціально проконсультувався у грамотних фахівців, яким безумовно довіряю. Вони стверджують, що угоду проводили ідіоти. Тому що або гроші за акції кіпрської кампанії не були заплачені, або вони були заплачені в порушення нормативної бази України.

Тобто або було порушено законодавство Кіпру, або України. Під Кіпр підставлятися навряд чи стали б, тож, правопорушення, найімовірніше, абсолютно в нашій юрисдикції.

А ось якби покупку акцій у самого себе юристи Порошенко провели до того, як Гонтарева, банкір Порошенко, офіційно заборонила подібні операції, то все було б не так погано.

Але головне навіть не в цьому. Тепер угода має всі ознаки сумнівної, що порушує законодавство, як мінімум, України. І фонд Ротшильдів, який в Україні зовсім не випадково, оскільки він працював ще з Януковичем (!), в будь-який момент має право почати якесь неофіційне внутрішнє розслідування. Тим самим підвісивши власність Порошенко, над якою він так труситься, в невизначеному становищі.

І зробити це можна, якщо Петро Олексійович раптом упреться щодо якихось вимог Заходу. І не тільки.

Ось виконав би Президент своє передвиборче зобов’язання, прозоро продав би свій бізнес, заплатив би податки і спав спокійно. А так … Адже вчили ж, що брехати – недобре.

Але впевнений, що це лише пріквел до основної історії. Але ж є і ще один власник великого антипорошенківського компромату – Кремль.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ