Олександр Мірошник, адвокат
Олександр Мірошник, адвокат

Влада збирається клонувати суддю Миколу Чауса, здійснивши небувалий науковий ривок!

Справа Корбана триває. Зараз адвокати Геннадія Корбана стануть свідками унікального наукового експерименту, яким керують з високих кабінетів на Печерських пагорбах.

У Дніпровському районному суді міста Києва суддя Микола Чаус разом із прокурорами хочуть посадити до в’язниці двох чоловіків – Михайла Кошляка та Олега Мартинова. Їм також, як і Геннадію Корбану, «справедливі» прокурори «навалили» половину статей із Кримінального кодексу.

Суддя Чаус буде слухати обидві справи у двох залах: у залі № 4 – на другому поверсі та в залі № 6 – на третьому поверсі. В Адміністрації президента йдуть на сміливий і зухвалий науковий експеримент. Слухати він їх збирається одночасно!

Але двох Чаусів ми не зможемо спостерігати в прямому ефірі. Суддя оголосив засідання закритими… Не всіх адвокатів навіть допустять.

Стежимо за новинами! Великі наукові відкриття учиняються у Дніпровському районному суді міста Києва. Не нудного вечора, друзі!

Суддя Дніпровського райсуду в Києві Микола Чаус, згідно з електронним розподілом справ, за дивним збігом обставин отримує всі провадження, що стосуються Дніпропетровської "ОПГ"
Суддя Дніпровського райсуду в Києві Микола Чаус, згідно з електронним розподілом справ, за дивним збігом обставин отримує всі провадження, що стосуються Дніпропетровської “ОПГ”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ