Олександр Мірошник: Клонувати суддю Чауса

Олександр Мірошник, адвокат
Олександр Мірошник, адвокат

Влада збирається клонувати суддю Миколу Чауса, здійснивши небувалий науковий ривок!

Справа Корбана триває. Зараз адвокати Геннадія Корбана стануть свідками унікального наукового експерименту, яким керують з високих кабінетів на Печерських пагорбах.

У Дніпровському районному суді міста Києва суддя Микола Чаус разом із прокурорами хочуть посадити до в’язниці двох чоловіків – Михайла Кошляка та Олега Мартинова. Їм також, як і Геннадію Корбану, «справедливі» прокурори «навалили» половину статей із Кримінального кодексу.

Суддя Чаус буде слухати обидві справи у двох залах: у залі № 4 – на другому поверсі та в залі № 6 – на третьому поверсі. В Адміністрації президента йдуть на сміливий і зухвалий науковий експеримент. Слухати він їх збирається одночасно!

Але двох Чаусів ми не зможемо спостерігати в прямому ефірі. Суддя оголосив засідання закритими… Не всіх адвокатів навіть допустять.

Стежимо за новинами! Великі наукові відкриття учиняються у Дніпровському районному суді міста Києва. Не нудного вечора, друзі!

Суддя Дніпровського райсуду в Києві Микола Чаус, згідно з електронним розподілом справ, за дивним збігом обставин отримує всі провадження, що стосуються Дніпропетровської "ОПГ"
Суддя Дніпровського райсуду в Києві Микола Чаус, згідно з електронним розподілом справ, за дивним збігом обставин отримує всі провадження, що стосуються Дніпропетровської “ОПГ”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ