Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Шоу продовжується. Комітет із закордонних справ ОФІЦІЙНО звернувся до ВВС, з проханням не вживати термін «громадянська війна» щодо подій в Україні. Про це гордо заявила нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук на своїй сторінці у фейсбуці.

Які молодці! Не побоялись рубанути правду-матку британським акулам пера! От тільки чомусь такого гнівного виступу ми не чули пару днів тому, коли Шевченківський райсуд ВІДМОВИВСЯ визнати АТО війною, а Росію агресором. І попросила суд це зробити Адміністрація Президента!

Реакції на цю резонансну подію ні від «комбатів», ні від «єврооптимістів», ні від жодної парламентської фракції, не кажучи вже про різних наємів, лєщєнків, гєращєнків суспільство не дочекалось.

Поніміли грузини з українськими паспортами. Таке враження, що в 2008 році ніхто на Грузію не нападав. Натомість ВВС ми тавруємо!

А тепер поставимо себе на місце британців. Тисячі загиблих, мільйони біженців, зруйновані міста, українські закони не діють на окупованих територіях, але пенсії виплачують. Незважаючи на постійні заяви публічні заяви Президента про російську агресію, Адміністрація Президента запевняє суд, що це не війна, це не є зовнішній напад!

Як тоді все це назвати? Варіантів залишилось не багато, чи не так?

Заява Адміністрації та відсутність з боку ВР будь-якої реакції дуже чітко показує головні пріорітети для влади та напрямок руху країни у найближчій перспективі, в усякому разі, як це бачать Президент, Прем’єр та Парубій з ВР разом.

А суспільство продовжує кепкувати над новим Генпрокурором. Виникає риторичне питання. Над ким смієтесь?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ