Олександр Мирний, політик 2
Олександр Мирний, політик

Заступник міністра Тука заявив про необхідність торгівлі з ОРДЛО, а також прозвучала ще дуже цікава фраза: «Получім і то, когда, осущєствляя виплати на окупірованую теріторію, ми будєм субсідіровать проізводственниє мощності агрєсора».

Давайте розберемось. Торгівля – це купівля та продаж. Якщо ми продаємо товари, то з отриманих грошей платимо податки та акцизи в український бюджет. Коли ж ми купуємо товари з окупованих територій, куди йдуть прибуток, податки та акцизи? В український бюджет? Чи на фінансування терористів?

Далі. Згідно міжнародним норм і правил, утримання населення  на окупованих територіях повністю лягає на загарбника. Чому ж тоді ми досі платимо за війну проти нас ворогу?

І останнє. Хочу нагадати пану Туці, що за словами всіх керівників держави, починаючи з президента, прем’єра та голови ВР, агресором в цій неоголошеній війні є Росія. Але ми «успішно», з точки зору особистого збагачення можновладців, на третьому році війни, продовжуємо торгувати з Росією, не зупиняючи не на мить фінансування виробничих потужностей агресора.

Шкода, що пан Тука досі не знає про це. Чи владне крісло так сильно впливає на світогляд? Не хотілося би в це вірити, по відношенню до Туки.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ