Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Міністр юстиції від «Народного Фронту» Павло Петренко заявив, що він разом з групою нардепів (цікаво, хто входить туди) ініціюватиме перегляд закону про електронне декларування, щоби зловмисники не мали настільки повну інформацію про скромне життя чиновників та держслужбовців.

Я можу помилятись, але мені здається що зловмиснику глибоко фіолетово, на кого записана чотириповерхова вілла, яку він збирається пограбувати, або хто власник Ролс-Ройса, який запланований до угону. До того ж, за достатньо невеликі кошти зловмисник може отримати практично будь-яку інформацію з нашої гнилої системи контролю та обліку.

А от пересічному українцю, тому, хто на свої податки утримує всіх можновладців та наповнює бюджет, закриття доступу до інформації про статки чиновників та держслужбовців найвищого рангу, не дасть можливості правильно оцінити дії тих чи інших осіб та політичних сил з тим, щоби на наступних виборах щиро подякувати, наприклад, представникам «Народного фронту» за все, що вони зробили для країни (і трошечки для себе, ну, зовсім трошечки).

Чи саме це і є справжньою метою «народофронтівців»? Нагадую, хто входить в «Народний фронт»: Яценюк, Парубій, Аваков, Сюмар, Гриневич, Петренко, Семерак Антон Гєращєнко і ще десятки менш відомих героїв політичних фронтів.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ