Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Реформи успішно продовжуються. За данними Держстату, промислове виробництво в Україні впало в червні на 3,4% в порівнянні з червнем 2015 року. Що це означає?

Скорочення випуску продукції, зменшення робочих місць, зменшення зарплат, зменшення надходжень в бюджет, зростання безробіття.

Отримавши менше грошей за роботу, люди змушені економити на найнеобхіднішому, попит на товари широкого вжитку падає, значить внутрішній ринок та вітчизняний виробник не розвивається та теж скорочується.

Мабуть тому, наплювавши на своїх, влада, з метою залучення чужих, намірилися в жовтні, за словами міністра економрозвитку Кубіва, виставити на повторний продаж Одеський припортовий за НИЖЧОЮ ціною, ніж було заплановано.

Цікаво, чи Генпрокуратура побачить в таких діях можновладців «злочинну змову групи осіб з метою розкрадання держвласності в особливо великих розмірах», чи стверджуватиме, що «держава – неефективний власник»? От тільки чи знають про те, що вони неефективні, скажімо, Німецькі залізниці або Аеробус?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ