Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Придворним «політологам» та «експертам» присвячується. Останнім часом, як по команді, з екранів телевізорів, в соцмережах, в інших ЗМІ почала голосно та докучливо лунати теза: «Як ви можете докоряти владі за співпрацю з Росією, якщо сотні тисяч заробітчан самі туди їдуть на роботу, критикуючи в той же час можновладців за невинний гешефт?».

Відповідаю. Можуть і мають право.

По-перше. Люди їдуть туди, тому що втратили роботу вдома, на відміну від влади, яка прекрасно почувається в Україні.

По-друге. Мільйони заробітчан привозять в Україну мільярди доларів, які хоч якось підтримують нашу економіку, на відміну від олігархічних кланів, що виводять з України десятки мільярдів та інвестують куди завгодно, тільки не в Україну. Масове безробіття та безгрошів’я на совісті олігархів, а не заробітчан.

По-третє. Працюючи часто-густо нелегально, не маючи соцпакету, люди утримують своїх батьків та дітей в Україні, яких влада прирікає на злидні та вимирання. При цьому податки (в нелегальному варіанті) країні-агресору не сплачують на відміну від успішних українських бізнесменів, які мають підприємства в Криму і не тільки.

По-четверте. В робочий час на футбол чартерним рейсом наші заробітчани не літають. Їм нема коли, робота по 12 годин, без вихідних на відміну від влади.

Достатньо аргументів для вас, «політологи» та «експерти»?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ