Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

А ось тепер про серйозні речі. В Києві розстріляли Артура Бірюка, підозрюваного у вбивстві бійця АТО Артема Приходька, вчиненого в ніч на 30 червня минулого року.

Зазираючи в календар, розумієш, що дата не випадкова. Люди вже не сподіваються на правоохоронні органи та беруться вершити правосуддя на власний розсуд. І це тільки початок. У зв’язку з цим виникає декілька запитань:

Яка буде реакція влади – намагання примусити працювати силову машину в інтересах справедливості, чи ще більш жорстоке реагування на прояви невдоволення діями силовиків?

Для чого знищується система слідства в МВС? Чому різко збільшилось число вбивств та пограбувань з тяжкими наслідками саме в Києві? Чому, при збільшеному фінансуванні МВС та стрімкому озброєнні Нацгвардії найсучаснішими зразками військового спорядження, криміногенна ситуація в країні погіршується щогодини?

Чи не підштовхує влада людей до самосуду, з метою встановлення диктатури, як відповідь на хаос та незахищеність громадян від свавілля злочинців? Хочеться зрозуміти що відбувається.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ