Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Вкотре перечитую допис пані Ірини щодо «Євробачення». Вкотре не можу зрозуміти, в чому звинувачують Фаріон. Джамала не українка? Так. Вона кримська татарка. Фаріон її образила констатацією цього факту? Не впевнений.

Виконуючи свою переможну пісню «1944», Джамала доносила до світу трагедію саме свого, кримсько-татарського народу, за що їй шана та подяка. На відміну від етнічного (-ї) українця (-ки) Вєркі Сєрдючкі, Джамала поїхала на «Євробачення» ЗАХИЩАТИ свій народ,який і зараз потерпає від агресора.

Ідемо далі. Хто може стверджувати, що конкурс «Євробачення» відповідає найкращим зразкам світового мистецтва та збагачує світову культуру унікальними творами? Думаю ніхто. Пані Ірина теж просто констатувала цей факт.

ВСЕ!  Більше в тому коротенькому дописі немає нічого! Чому ж тоді такий гвалт піднявся? Мабуть тому, що завдяки цьому, ніхто владі декілька днів не буде
задавати питання про ціни, тарифи, зарплати та пенсії. А потім новий скандальчик вигадають.

Заодно є привід, ще раз нагадати для 77% українців,  що вони, у себе вдома винні всім – від пуштунів, до литовців з грузинами та вірменами – та мають поводитися так, щоби всі меншини (не тільки етнічні) почувалися в Україні краще, ніж на батьківщині. Здається про це мріє влада, починаючи від Кравчука і до нинішнього часу.

Розділяй і володарюй. Працює безвідмовно і через 2000 років. Люди, ну коли ж ви порозумнішаєте?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ