Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Черговий польський клоун, він же екс-міністр-корупціонер,  а за сумісництвом голова українського «Автодору» Славомір Новак заявив, що вантажні автомобілі мають ДОДАТКОВО сплачувати за користування дорогами, бо вони ними їздять. Глибока думка.

Тобто тих грошей, які закладені на ремонт та утримання доріг з кожного літра пального новоспеченому «месії» вже не достатньо. Може тоді пан поляк розкаже нам, сірим, куди поділись гроші з пального? А також повідомить, куди звертатись водіям за компенсацією за розбиті машини з причини бездіяльності «Автодору»?

Ще хочу нагадати польському екс-міністру, що українськими дорогами їздять легкові авто, мотоциклісти, підводи, ходять корови, бігають зайці, собаки, кішки, кабани та олені. Мені здається, що з боку такого геніального менеджера, як пан Новак, було би злочинною недбалістю не запровадити додаткову сплату за користування дорогами вищевказаним категоріям користувачів. Заодно і свій матеріальний стан покращите, пане Славоміре. Не проґавте щасливу мить!

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ