Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Тест для НАБУ. Дуже добре, що екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак знайшов в собі мужність передати інформацію про 2 млрд. доларів, розданих у вигляді хабарів політикам та високопосадовцям.

Думаю тут не обійшлось без наших західних друзів, які, найімовірніше, надали гарантії безпеки колишньому силовику. Самі розумієте, донесення такої «ядерної» інформації до загалу може мати абсолютно непередбачувані наслідки, як для людини, яка наважилась на такий крок, так і для фігурантів тих документів.

Показове дружне мовчання провладних ЗМІ щодо цієї події. Проте, як би не замовчували або робили вигдяд, що проблеми не існує, ані влада, ані, безпосередньо керівник НАБУ, не зможуть спустити справу на гальмах. Захід не дозволить.

І тут так : або НАБУ починає резонансні арешти, або стає очевидним, що керівництво країни абсолютно не зацікавлене в будь-яких змінах. Далі, я думаю, враховуючи те, що ми під зовнішнім управлінням, Захід перестане стримувати суспільне незадоволення ситуацією в країні. Хто, з нинішньої влади встигне перебігти та вчасно перефарбуватись або в «реформаторів», або в якихось євро-, гомо-, надіє- оптимістів, той вціліє, хто не встигне…

Сподіваюсь, влада вибере варіант з гучними арештами. А мені, як одному з тих людей, хто ніс фінансове навантаження з утримання партії (іноді дуже важке))), було би дуже цікаво подивитись на списки «щасливчиків», щоби раз і назавжди закрити рота тим «експертам» та «свідкам», які роками розказували  про фінансування «Свободи» олігархами. Подивимось.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ