Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Ранкові новини від уряду.

Заступник міністра економіки Адомас Аудіцкас (ще один, прости Господи, «рятівник»), радісно написав у себе на сторінці, що після продажу 345 наших з вами (тобто державних) підприємств, влада МОЖЛИВО отримає 3 млрд. доларів. Якщо врахувати те, що тільки «Центроенерго» та Одеський припортовий завод, в мирний час, при сприятливій податковій та інвестиційній політиці держави, коштували би разом приблизно тих самих 3 млрд. доларів, то за яку ціну збираються продавати 343 підприємства що залишились?

Я недаремно виділив слово можливо. Нагадую, що у 2015 році планувалось отримати від приватизації 17 млрд. гривень, а отримали трохи більше 10% від запланованого. Так що цілком можна припустити, що продати – продали, а грошей немає. Але така ситуація цілком влаштовує цих гастролерів. Бо за словами того ж Аудіцкаса, «наша команда виступає за приватизацію не тільки заради грошей. Ми розглядаємо її як спосіб боротьби з корупцією. НЕВІДПОВІДНОГО часу для цього не буває».

Овва, отакої! Спочатку самі призначають на посади керівників держпідприємств хабарників та корупціонерів, що під керівництвом міністрів та їх заступників ущент розграбовують нашу з вами власність. Потім замість того, щоби посадити злочинців із конфіскацією, пропонують продати те, що залишилось!

Переконаний, що ви, друзі, вже розумієте — хто, за копійки скупить наше майно. Так, саме ті, хто зараз нас переконує, що саме під час війни, тотального зубожіння людей, девальвації гривні необхідно продавати все і одразу.

Грошей вони для такої «приватизації» вже накрали.

Дозволимо?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ