Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Здається, я починаю розуміти головну мету «зливу» Кривого Рога.

Так, трохи заробили (це святе). Так, віддали борг «ригам» за прем’єрське крісло Яценюка. Так, посіяли зневіру у власні сили частини суспільства.

Але все це квіточки.

Справжній козир влада виймає з крапленої колоди тільки зараз. «Які дострокові вибори? Ви хочете реваншу регіоналів? Подивіться на Кривий Ріг, вам потрібен Кривий Ріг-2? Підігруєте реваншистам?»

Саме такі фрази «раптово», але дуже організовано, полетіли по всіх ефірах, заполонили шпальти газет, майорять на сторінках популярних дописувачів у соцмережах. Діапазон виконавців величезний. Від так званих «лідерів громадської думки» до «прастой калхозніци, каторой небєзразлічна судьба страни».

Виходить так, що зусилля сильної команди жити по-новому в складні часи неминуче приводять до реальної можливості повернення до влади всіх «колишніх»?

Який же рецепт пропонується?

Дуже простий. Залишити при владі тих, хто за два роки наробив біди для країни більше, ніж всі можновладці, разом взяті, за попередні 23 роки незалежності.

Враховуючи те, що ситуація в країні з кожною годиною, стає все гіршою, я не здивуюсь, якщо до ВР буде подано законопроект про пожиттєве закріплення посад  за президентом, депутатами ВР, міністрами, дерслужбовцями першої категорії та членами їхніх сімей, із правом успадкування. Звісно, з метою недопущення можливості реваншу колишніх «регіоналів».

Потім, з метою економії коштів та на прохання «трудящіхся», запропонують скасувати будь-які вибори — як такі, що втратили актуальність.

Скажете смішні фантазії?

Другого квітня не до жартів. Та й першого чомусь було не весело.

«Зачаровані» поки що перемагають.

Дуже сподіваюсь, що поки що…

Олександр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ