Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Оценітє красоту ігри. Як в «щирого патріота» не вбираєшся, ікла стирчать. Спочатку олігархи захотіли «приватизувати» прибутковий державний Одеський припортовий завод. Потім захотіли зробити це за півціни. Фонд держмайна сказав «єсть» і негайно, під час війни, виставив ОПЗ на продаж, поставивши ціну 530 млн. дол., бо криза і ніхто дорожче не купить.

«Уважаємих людєй» і така ціна не влаштувала. Що робити? Все просто. На раз-два. Спочатку сьогоднішній конкурс з продажу оголошують таким, що не відбувся, бо потенційних покупців не влаштовує ціна в умовах війни, відсутність податкових пільг, обмеження репатріації дивідендів, борги перед компанією Фірташа, а за пару годин ОПЗ відключають від газопостачання, збільшуючи тим самим розмір збитків!

Як ви думаєте, друзі, за якою ціною буде виставлений Одеський припортовий на повторний конкурс після цієї нехитрої комбінації? Отож!

Підбиваємо підсумки. Мільйони за передпродажну підготовку виплачені, завод стоїть, держава щохвилини несе збитки, влада задоволена. Зрада чи перемога?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ