Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Ми повинні не лише схилити голови перед мільйонами українців, вбитих голодом. Ми повині визнати, що їх вбивала сліпа віра та пусті сподівання, а найбільше – зрада.

Спочатку вбивала віра в «православного царя». Потім віра в «братскій народ». Сподівання на світову спільноту закінчились нічим. Коли Європа вибирала між золотом та життям українців, вона вибрала золото. Очікування месії, що прийде і порятує, продовжуються досьогодні. Приходять, набивають кишені, як і 100 років тому, їдуть в Париж жити.

Зраджувати себе, свою країну, свою мову, своїх батьків та дітей, нас привчили ще з 1654 року. І для тих, хто утримує зрадників, немає великої різниці, чи винищувати українців голодом, чи виганяти їх на заробітки за кордон, де вони втрачають власну ідентичність, чи примушувати українців животіти на рідній землі, забиваючи мізки продажними ЗМІ.

Але такий розвиток подій був би не можливим, аби ми самі не погоджувались продаватись. Продаватись за гроші, посади, субсідії, хабарі. Невже смерті десятків мільйонів наших пращурів були даремні? Будемо гідні їхньої пам’яті.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ