Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Модні тенденції літнього сезону.

Якщо сюзерен має власну партію, значить у «правильного» васала вона теж має бути. Тому в Україні питання про ідеологічну платформу тієї чи іншої політичної сили вводить співрозмовника в ступор, через хвилину люди, які інколи не дивляться телевізор, згадують «Свободу» в контексті «чи то нацики, чи то хвашисти», і все. Проте, якщо поставити запитання у вигляді «чия партія?», зморшки на лобі одразу пропадають, з’являється усмішка і лунає впевнена відповідь. «Ці – Порошенка, ці – Яценюка, от ті от – Ахметова, он де – від Садового» і т.д, і т.п.

Що роблять такі «партії»? В першу чергу, захищають майно господарів від атак конкурентів та змінюють закони під хазяйський бізнес. Останнім часом володіння російського бізнесмена Григоришина в Україні казковим чином різко збільшились. А от партії своєї не було. Непорядок. Тому сьогодні таки буде оголошено про створення «нової, антикорупційної, право-ліво-консервативно-ліберало-центричної» політичної сили з Лєщєнкоv та Наємом на чолі, яка одразу почне «боротись» з корупцією.

Чому беру слово «боротись» в лапки? Тому що отримувати місце в прохідній частині політсили, яку ти постійно звинувачуєш в злочинах, і в той же час йдеш за їхніми списками у ВР – це політична корупція. Тому що заявляти про злочини влади і бути частиною цієї влади, перебуваючи в складі коаліції, – це корупція. Тому що брати участь в маршах на захист міфічних порушених прав 0.1% населення країни і не протидіяти знищенню 9 мільйонів сімей, яким в результаті бурхливої діяльності уряду необхідна допомога, бо вони не в змозі заробити навіть на комуналку, не кажучи вже про одяг або відпочинок – це корупція. Роками робити вигляд, що деякі оліхархи, що зараз роздирають Україну в енергетичній сфері, – абсолютно чесні перед законом, та відпочивати з ними в Куршавелі, літаючи туди на приватних літаках «хазяєв жизні» – це корупція. Підвищувати собі зарплату в рази в той час, коли в країні вона падає та зростає безробіття – це корупція та зловживання.

Виходить так, що тобі треба боротись із самим собою? Та ну на… На превеликий жаль, для суспільства ще не є критичною відповідність слів до справ. Тому шоу довгоносиків відкриває черговий сезон.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ