Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Дві брехні і одна правда. Парубій знову заявив що,  по-перше: тарифи підняли на вимогу МВФ, по-друге: підняття тарифів – це виявляється реформа.

Змушений вкотре нагадувати людині, яка займає посаду Голови ВР, що МВФ НЕ ВИМАГАВ підняття тарифів! МВФ абсолютно логічно хоче ЗБАЛАНСОВАНИХ витрат та доходів.

Є два варіанти. Або менше красти та зменшувати собівартість послуг,
або піднімати тарифи. Парубію ближче до душі другий варіант, що для соратника Яценюка цілком природньо. Щодо реформ те ж саме. Реформи – це зміна правил гри, спрощення дозвільної системи, зниження непосильних податків, боротьба з корупцією та кумівством.

На жаль, для спікера ВР мабуть і зміна цінника на картоплі в крамниці з 4-х гривень до 10 гривень – також є реформа. В чому Парубій не збрехав, так це в тому, що люди, які під реформами розуміють тільки підняття цін та тарифів на все і вся, рано чи пізно втрачають будь-яку політичну перспективу. В якості прикладу був наведений Бальцерович. Виникає просте запитання, а для чого тоді Бальцеровича запросили в Україну? Щоби він підказав, де ще можна підняти тарифи та податки, а потім зробити його цапом-відбувайлом, зберігаючи владу, в тому числі Парубія, від політичної смерті?
Достатньо примітивно, як, до речі, і всі кроки нинішньої влади. Але «піпл хаваєт»…

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ