Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Прочитав закликання Парубія до всіх. Що можу сказати… Правду кажуть лікарі, що геніальність завжди межує з шизофренією, маніакальними синдромами та іншими психічними захворюваннями. В геніальності Парубія переконався остаточно та незворотньо. Нарешті мені став зрозумілий план Путіна щодо дестабілізації ситуації в Україні.

Спочатку він будує маєтки для чиновників, суддів, прокурорів, депутатів та міністрів. Потім підкидає цим нещасним мільярди готівки, кілограми годинників, змушує їздити на бентлі та ролс-ройсах. Особливо непоступливим купує літаки, яхти, квитки в космос.

Щойно влада трохи підняла тарифи, Путін зразу ж готовий вивести на вулицю мільйони обурених громадян. Путін свідомо заплющує очі на ті гігантські реформи, які відбуваються в країні, а його агенти мають нахабство стверджувати (звичайно, за гроші), що реформ немає, а відбувається банальне пограбування суспільства.

Тих професіоналів, що приходять покращувати все і вся, путінські прихвостні називають некомпетентними та непідготовленими, а батьків цих професіоналів звинувачують у використанні службового становища та непотизмі.

Головний удар Путін хоче нанести по Верховній Раді, замаскувавши його під вимогу дострокових виборів. Але, на щастя, спікер ВР Парубій розгадав підлі плани Москви. Тепер всі прогресивні члєни суспільства мають згуртуватись навколо діючої влади, аби не допустити реалізації сценарію Путіна щодо позбавлення Парубія та його друзів владних крісел.

В іншому випадку, Україна загине, так пане спікере? Але чомусь з голови не йде фраза «після мене, хоч потоп».

Джерело: Олександр Мирний 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ