Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Однією з причин підняття тарифів, називають велику зношеність мереж постачання, необхідність їхнього ремонту та модернізації. Свята правда.

Як правда і те, що особи, які на сьогоднішній день є власниками вказаних мереж, прекрасно знали про необхідність ремонтів та замін зношених труб, електромереж, насосів і т.п. в той момент, коли вони за безцінь «прихватизовували» державну власність.

От тільки з власних кишень ніхто ні копійки не збирався і не збирається витягувати. Для чого, якщо можна просто забрати гроші у людей? При цьому, не забути нагадати, аби мовчали про важку ситуацію в економіці країни, неоголошену (цікаво, чому не оголошену?) війну з Росією, а також підкреслити, що всі ті, хто критикує нинішню систему визначення тарифів, є агентами Кремля. Працює безвідмовно.

До чого це я? Просто прочитав пропозицію влади про те, що громадяни України мають за ВЛАСНИЙ рахунок провести енергоаудит своїх помешкань, а ті, хто, хоча б на день спізняться зі сплатою за послуги ЖКГ, платитимуть пеню.

Таку б принциповість продемонструвати до приватних монополістів. Чи самих себе примушувати жити за правилами, які нав’язуєш іншим, не можна? Вдома дружина, а за сумісництвом – головний акціонер якогось водоканалу борща не насипле?

Джерело: Олександр Мирний

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ