Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Пам’ятаєте, як 9 січня «юноша блєдний со взором горящім» на Мерседесі біля Лівобережної вилетів на тротуар та вбив жінку, причому це вже був не перший випадок ДТП у виконанні цієї особи?

Так от. Київська прокуратура закрила справу, бо, за словами прес-секретаря Надії Максимець: «Подтверділось бєссознатєльноє состояніє подозрєваємого».

Наскільки мені відомо, якщо пішохід перебігає дорогу в невстановленому місці та гине – винен пішохід, а якщо людину збивають на тротуарі – то хто?

Виходить так, що ДТП є, людина загинула, а винуватих – немає. Хочеться подивитись на того експерта, який з точністю до секунди визначив, що саме в цей момент 22-річний щасливий володар Мерседеса був без свідомості.

Чи може батько підозрюваного, відомий донецький бізнесмен, є постійним учасником «битви екстрасенсів» та надав беззаперечні докази, що саме так і було?

І останнє запитання. Якщо у людини трапляються постійні напади з втратою свідомості, про що свідчать численні ДТП за його участю, яким чином він зміг отримати посвідчення водія?

Скільки ще загадок приховує славна донецька земля…

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ