Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Питання до вчителів, лікарів, бюджетників, що з піною на губах агітували за нинішню владу, та, складаючи основну масу членів виборчих комісій, заплющували очі, а то й самі брали участь в фальсифікаціях на виборчих дільницях.

Депутати підвищили собі зарплату вдвічі, суддям, прокурорам, очільникам МВС – на 50-70%, Деканоїдзе отримує більше мільйона, а вам, творцям їхнього успіху, на скільки підняли зарплату?

Чи вам вистачає на наступних 5 років тих пару сотень гривень, що тихенько були отримані після виборів та підрахунку голосів?

Що ж, молодці. Вміння жити економно – перший крок до багатства. Шкода, що влада про це не знає і змушена постійно все більше і більше грошей витрачати на себе, беззахисну перед інфляцією та постійно зростаючими тарифами. Влада, на відміну від вас, економні ви наші, змушена жити в квартирах по 500 кв. метрів, а їхні родини якось намагаються вижити в багатогектарних маєтках. Єдина надія цих страждальників – на наступні вибори. Раптом ви, шановні вчителі, лікарі, бюджетники, не будете робити все для того, аби вони знову були при владі.

Але, судячи з пригніченого настрою «нових облич», «правдо рубів», «самозадоволених» та інших страждальців за народ, ви, головна їх надія, шляхом маніпуляцій, знову змусите «слуг народу», мучатись у владних кріслах наступні 5 років. От і виживають вони, як можуть, постійно згадуючи вас незлим тихим словом. І слово це «лох».

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ