Олександр Мирний
Олександр Мирний

Без емоцій. Сьогодні відзначаємо першу річницю перебування Саакашвілі на посаді голови облдержадміністрації Одеської області. Що зроблено за цей час?

Як кажуть західні ЗМІ: АНОНСОВАНО багато змін. Додам від себе: кількість появ на екранах, розданих інтервью, публічних скандалів, емоційних виступів в рази перевищує сумарну кількість подібних речей від усіх інших голів, разом взятих.

Щодо піар-акцій Саакашвілі, безумовно, № 1 серед обласних керівників. Що ще вирізняє Одеську область серед інших? На якому місці соціально-економічного розвитку вона перебуває після року управління найяскравішого з усіх «реформаторів»?

Не хочу вас, друзі, розчаровувати. На собі щодня відчуваю, наскільки нелегко працювати в нашій країні при цій владі. Але ж Саакашвілі є частиною цієї влади! Пам’ятаю його поїздки в Чернігів та агітацію на 205 окрузі за кандидата від БПП. Пам’ятаю скандал з Яценюком та Аваковим за право контролювати приватизацію Одеського припортового. Прекрасно розумію можливості простимульованих ЗМІ, які особисті розборки провладних чиновників зуміли подати зневіреному суспільству ледь не як наближення перемоги месії.

Життя вже не раз переконувало в тому, що якщо хочеш змін – тоді більше робиш, ніж розказуєш. Якщо хочеш влади та задоволення власних потреб – тоді розказуєш, як ти, ось-ось, будеш робити. Який варіант більше підходить до Саакашвілі, вибирати вам. Я вже давно визначився.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ