Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Я не знаю, з якою метою президент Петро Порошенко пропонував Андрію Садовому посаду прем’єр-міністра. Чи це було щире бажання подолати політичну кризу, чи перекласти відповідальність за стан справ у країні на інших, чи бажання зіштовхнути лобами політиків. Мені це не цікаво.

Але бувають моменти, що як лакмусовий папірець проявляють справжню, а не намальовану сутність людини або політичної сили. Так сталось і цього разу.

Згадую фрази з інтерв’ю Садового: «Самі наробили, а «Самопоміч» має виправляти».

Хто наробив? Хіба «Самопоміч» не голосувала за цей уряд? Хіба не пропонувала в уряд Наталю Яресько на посаду міністра фінансів та Олексія Павленка на МінАПК? Хіба не тушки «Самопомочі» 31 серпня голосували за зміни до Конституції? А вирішальні голоси за закон 3268, який переклав на місцеві бюджети утримання всієї соціалки?

Наробили саме Ви, пане Садовий.

Інша фраза: «Які до нас питання, якщо у нас так мало депутатів. Ми можемо щось робити тільки в межах тих повноважень, які нам дав народ на виборах».

Тепер я розумію — чому ані Садового, ані «Самопомочі» як політичної
сили на Майдані не було. Повноважень не вистачало. Якщо для Вас, пане Садовий це так критично, то ініціюйте якнайшвидше дострокові вибори і спробуйте там отримати більше повноважень. Так і цього «Самопоміч» не хоче! Від її речників лунають постійні заяви про небажаність позачергових виборів.

Насамкінець.

Людина, що по-справжньому переймається долею країни, ніколи не відмовиться від можливості взяти на себе особисту відповідальність за стан справ та на ділі довести свою спроможність. Мало своїх депутатів?
Дивимось Конституцію, статтю 5. Носієм влади є народ!

Я на 100% переконаний, що суспільство підтримає всі ініціативи прем’єра, які будуть спрямовані на відновлення соціальної та національної справедливості. Суспільство влаштує цілодобове чергування біля КОЖНОГО депутата, з метою стимулювання його до виконання своїх обов’язків. Були би пропозиції та бажання їх втілювати.

Схоже ні того, ні іншого у Вас, пане Садовий, немає. Казочка для «зачарованих» луснула, як мильна булька. Дерибанити Україну в тіні якось звичніше.

Олександр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ