Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Два факти, два наслідки. Жодних висновків.

Факт перший. Влада пишається тим, що вже 6 мільйонів сімей отримують субсидію. Тобто те, що більше третини українців не в змозі самостійно заробити на світло, газ, тепло та гарячу воду в своїх домівках, розглядається як успішні «реформи».

Факт другий. Влада за бюджетні кошти (за наш з вами рахунок) створює посади спеціальних інспекторів, що повинні слідкувати за громадянами, які отримують субсидії, та у випадку, якщо з точки зору інспектора ти заробляєш трохи більше, ніж на хліб та воду (підкреслюю, з точки зору інспектора!), негайно будеш позбавлений субсидії.

Наслідок перший. Торгівля посадами інспекторів буде дуже прибутковим бізнесом, бо можна тільки уявити, які кошти пропонуватимуть за ці скромні робочі місця.

Наслідок другий. Мами, бабусі, дяді і тьоті інспекторів, в найкоротший час відкриють в собі приховані таланти на ниві підприємництва та стануть щасливими володарями елітної нерухомості, яхт, мерседесів, трилітрових банок з фаршированими доларами, та інших приємних дрібничок, які так прикрашають сірі трудові дні скромних родичів скромних інспекторів.

Висновки?  А їх немає і не буде. Піпл хаваєт…

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ