Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Латвійський Сейм ухвалив  поправки до закону про національну безпеку.

Згідно з цими поправками, у випадку нападу ворога  НІХТО не має права, включаючи найвищих посадових осіб в державі, вести переговори, просити про помилування чи капітулювати. Тільки збройний опір!

Цікаво, скільки в латвійському Сеймі тушок, кнопкодавів, людей з підробленими дипломами та званнями?

Чи міг би голова Сейму утаємничувати склад коаліції та всім брехати про її існування, не надаючи при цьому жодних доказів?

Хотілося би також знати, чи є у президента Латвії офшорні рахунки. Чи латвійські міністри поєднують свою посаду з роботою директорів офшорних компаній. Та скільком литовцям, грузинам, пуштунам, словакам, полякам, росіянам вони надали місця в Сеймі, уряді, правоохороних органах, із зарплатами в мільйони та проханням вести Латвію в світле майбутнє — бо самі латиші не здатні ні до чого.

Такого в цій країні немає.

Мабуть, тому що в Латвії, на відміну від України, ви ніде не почуєте слогАн «єдіная страна».

Я думаю, що недоречно питати вас, друзі, чи вірите ви в те, що нинішня Верховна Рада, разом із президентом та урядом, могли би ініціювати та ухвалити закони, подібні до латвійських.

Відповідь очевидна.

Як очевидно й те, що наші політики, на кшталт тих, що зараз засідають в залі Верховної Ради, — в Латвії, в кращому випадку, підмітали би вулиці (бо мови не знають) або сиділи в буцегарні за корупцію та кнопкодавство (як мінімум).

Невже український телевізор настільки сильніше промиває мізки, ніж латвійський?

Невже й справді нинішня влада представляє інтереси всього народу?

Не вірю.

Олександр

БЕЗ КОМЕНТАРІВ