Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Найкращий клоун той, що вимовляючи банальні фрази, з абсолютно серйозним виразом обличчя, викликає гомеричний регіт глядачів. Тому міністр інфраструктури Андрій Пивоварський після відставки з пошуком роботи не матиме жодних проблем.

«115 мільярдів збитків», «штрафні санкції від СОТ», «втрата Україною статусу транзитної держави» — такі перли, без тіні посмішки на обличчі видає міністр.

Давайте тепер разом посміємось.

Отже.

1. Людина, що відповідає за свої слова, заяви повинна підкріплювати статистикою. Якщо тільки перевізники мали 15 млрд (!) транзитного доходу через територію Росії, то хто ці щасливчики? Кому ми експортуємо продукції на 100 млрд, через Росію? Держстат відпочиває.

2. З нетерпінням чекаю штрафних санкцій СОТ, які будуть накладені на Росію, в зв’язку з анексією Криму, збитим «Боїнгом», підтримкою терористів на Донбасі. Чекаю вже два роки.

Також чекаю реакції СОТ на так звану «націоналізацію» українського майна в Криму. Від «уряду клоунів» давно вже не чекаю націоналізації російського майна в Україні. Також чекаю, коли СОТ оштрафує Польщу та Туреччину за блокаду російського транзиту.

Стєсняюсь спросіть у Пивоварського, які санкції ввела СОТ проти Росії, коли та заборонила ввезення імпортних продуктів на свою територію?

3. Україна втратить статус транзитної держави тільки тоді, коли континенти почнуть рухатись зі швидкістю 10 км на рік. Щоби це зрозуміти, достатньо подивитись на географічну карту.

Заодно можна подивитись маршрути нафто- та газогонів з Росії в Європу. Подивитись основні порти в Чорному морі. Взагалі подивитись на світ розплющеними очима, а не заліпленими засмальцьованими, рваними рублями.

Підсумовуючи.

Поважають сильних. Підтримують тих, хто себе захищає.

У нормальній країні людина, що неприховано лобіює інтереси ворога, йде у відставку. Брехати суспільству, відпрацьовуючи тридцять срібняків, має стати моветоном в управлінні країною.

Тролі, коментарі з цифрами!

Олександр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ