Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Неприроднім чином поєднане завжди розпадеться. Народжений як спільний ринок сталі та вугілля Євросоюз почав привласнювати невластиві для себе функції з регулювання законодавства незалежних держав, їхньої міграційної, валютної політики тощо.

Тобто чиновникам економічної спілки з часом захотілось стати керівниками наддержави з населенням у 500 млн. осіб та однією з найбільших, якщо не найбільшою економікою світу.

Але як поєднати темперамент, погляд на життя, ствлення до роботи грека, шведа, іспанця або британця? Тільки певними преференціями або, іншими словами, банальним підкупом. І платили за це найбагатші. Якщо Німеччина, Франція ще готові платити, щоби тішити власне еґо, граючи провідну роль в ЄС, то Британії набридло. Все просто.

Що робити нам в цій ситуації? Будувати країну, захищати власні інтереси, виходити на прямі стосунки з Британією, як країною, що займає в Європі чи не найжорсткішу позицію по відношенню до Росії. Крім того максимально активізувати роботу зі створення Балто-Чорноморського союзу, яке є, по суті своїй, абсолютно ПРИРОДНІМ поєднанням країн, що мають спільну загрозу з боку  Росії та спільні економічні інтереси, що вибудовані завдяки тисячолітнім транспортним шляхам «з варяг в греки».

Крім того, санітарний кордон з півночі на південь здатен ефективно захистити Європу від постійних зазіхань ординської імперії, а, відтак, повинен отримати всебічну підтримку європейської спільноти. Справа за малим. Влада в Україні має бути проукраїнською.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ