Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Реформатор і «реформатори». Лі Куан Ю був великим патріотом своєї держави. Переживав зі своєю країною муки народження, важке становлення, радів її процвітанню разом з усім народом. До самої смерті Лі Куан Ю був потрібен своїй державі, якою керував більше 30 років. Люди справедливо вважали,  що краще ніж він ніхто не зробить реформи, так необхідні бідному та відсталому на той час Сінгапуру.

Лі Куан Ю
Перший прем’єр-міністр Республіки Сінгапур Лі Куан Ю

Мені важко уявити ситуацію, щоби прем’єр покинув свою країну та поїхав робити реформи, скажімо, в Малайзію. Його просто не випустили би з країни. Тепер подивимось на наших «реформаторів». Поляки, словаки, литовці, американці, грузини, пуштуни, всі добре вдягнуті, вгодовані, зі знанням англійської, але які НЕ ПОТРІБНІ своїй батьківщині!

Якщо такі величезні заслуги Бальцеровича перед Польщею, чому він і досі не в польському уряді?

Якщо Міклош – геній фінансів, чому Словаччина або, скажімо, Італія не потребує його послуг?

Я вже не кажу про колишнього грузинського президента, який відмовився від громадянства рідної країни заради посади голови обладміністрації (не ображайтесь, грузинські друзі).

Чому всі ці люди отримали однакову оцінку своїм «реформам» у себе вдома, і що вони роблять в Україні?

Так, ми – гостинна нація. Але, я особисто, не кликав на державні посади жодного з тих варягів, які зараз, дивлячись на результати їхньої роботи, буквально знищують Україну, пропонуючи тільки скорочення робочих місць, зменшення фінансування освіти та медицини,  підняття пенсійного віку, вбивство внутрішнього ринку. Мені такі «реформатори» не потрібні. А вам, друзі?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ