Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Укотре дивуюсь, на що ми перетворили нашу країну!

У мене немає вищої освіти, немає військових звань. Так, це створювало би мені певні обмеження, якби я претендував на найвищі посади в державі (як, до речі, трапилось з посадою міністра АПК). Але я категорично не бажав купувати диплом про вищу освіту.

Як би я потім дітям, рідним, друзям в очі дивився? Вони би точно знали правду. Нема, то й нема. Не парюсь з цієї нагоди.

Не збирався ніколи акцентувати увагу на тому, що ЗМІ стверджують: у парламенті та уряді — величезна кількість людей без вищої освіти, але з купленими дипломами. Вважав і вважаю, що подібну інформацію мають перевіряти правоохоронні органи.

Ось тут починається найцікавіше.

Як тільки прокуратура зацікавилась походженням військових звань нардепа від «Самопомочі» Семена Семенченка (Констянтина Грішина) — одразу ж пішли гнівні заяви й самого нардепа, й фракції»Самопомочі», й  співчуваючих ЗМІ про наступ на критиків режиму. Згадується про те, що ніхто ще не відповів за наші поразки, за корупцію і так далі.

Люди добрі! Побійтесь Бога!

Просто надайте підтвердження законності отриманих звань, і все! Далі подавайте позов про захист репутації і вигравайте суд — як зробив Олег Тягнибок, подавши до суду на Арсена Авакова.

Так, ми ще досі не знаємо — хто розстріляв Небесну Сотню. Ще не притягнуті до відповіді злочинці, через яких збили Іл-76. Ще не сіли до в’язниці всі ті паркетні генерали, через яких  загинули тисячі наших героїв на Савур-могилі, в котлах Ілловайська та Дебальцевого. Але хіба ця несправедливість дає право тим, хто зайшов на крові українців до парламенту, брехати та займатись фальсифікацією?

Жодним чином!

Як я, громадянин, українець, можу вірити політикам, які замість того, щоби за дві хвилини закрити всі питання, надавши необхідні докази, починають потужну інформатаку — не збираючись при цьому надати відповідь на елементарне запитання?

Закликаючи інших бути чесним перед людьми, почни з себе.

Набридло жити в країні брехні та лукавства.

Олександр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ